נפתחה עונת המנויים בשדות נגב

עם ההצגה ''ברוכים הבאים לגיהנום'' בכיכובו של אבי קושניר עונת המנויים נפתחה בהצלחה מול אולם מלא


השבוע (א') נפתחה עונת המנויים של היכל התרבות שדות נגב.

כ-400 משתתפים הגיעו לפתיחה הרשמית שכללה קבלת פנים עשירה – עם בופה של רשת מעדניות גבינות הבוטיק ''באשר''. כל משתתף קיבל עותק מחוברת עונת המנויים עם הסבר מפורט על כל ההצגות שיתקיימו השנה.

לאחר קבלת הפנים, התקיימה ההצגה ''ברוכים הבאים לגיהנום''.

ההצגה מספרת את סיפורו של אבי בן חיים, גיבור הקומדיה, שנמצא בנקודת שפל בחייו. בניסיון נואש לשנות את מזלו הרע, הוא ממלא טופס לוטו, מגלה שזכה ב- 120מיליון שקלים, קופץ משמחה ומת מהתקף לב.

הוא נוחת במחלקת "קדם גיהנום" ומצטרף לשורה של דמויות צבעוניות שמחכות לשיבוץ הסופי שלהן בעולם הבא. אבי לא מוכן לקבל את הדין, בטוח שהמוות שלו הוא טעות, ומנסה לשכנע את השטן להחזיר אותו לחיים. אלא שלשטן יש תוכניות אחרות בשבילו, והוא מכריח את אבי להתעמת עם עברו.

בין המשתתפים בהצגה: אבי קושניר, יורם טולדנו, יעל וקשטיין, טל דנינו, זוהר מידן, קרן מור-מישורי, סולימאן חוסייסי ועודאל חיון.

עונת המנויים הינה בהובלת מחלקת תרבות בשדות נגב ועתידה לכלול הצגות רבות שהפכו לנכסי צאן וברזל בתרבות הישראלית, ביניהם, ההצגה ''כנר על הגג'' עם כ-50 שחקנים.

ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן: ''מה שהחל כחזון, הופך למציאות: שדות נגב הולכת מייצבת את עצמה כמוקד תרבותי אזורי, עם ביקוש רב.

התרבות הינה אחד מהערכים החשובים ביותר בכל חברה מתקדמת. איכות ואופני צריכת התרבות מעידים על המקום והתושבים.

נתברכנו בתושבים שיודעים ומבינים מהי תרבות איכותית והשבוע זכינו לראות זאת מקרוב. נמשיך להשקיע ולפתח את התרבות כדי שתושבי שדות נגב יוכלו ליהנות מבילוי איכותי''.

נפתחה עונת המנויים בשדות נגב .jpe