כ-400 משתתפים בהצגה בכיכובם של בני הגיל השלישי משדות נגב

הצלחה אדירה להצגת הבכורה ''על הדבש ועל העוקץ'' של תיאטרון לבני הגיל השלישי שהוקם במועצה


הצגת בכורה מוצלחת במיוחד התקיימה בסוף השבוע שעבר (ה') בכיכובם של בני הגיל השלישי. מול אולם מלא בהיכל התרבות, 25 שחקנים בגילי ה-60 ומעלה לקחו חלק פעיל בהצגת ''על הדבש ועל העוקץ'' בבימויו של יעקב אמסלם, ובשיתוף אסתר מרכוס, עו''ס באגף לשירותים חברתיים.

ההצגה עסקה בנושא ההונאה והעקיצות כנגד בני הגיל השלישי ואת התמודדותם בנושא כאוב זה באופן קומי ומעורר מחשבה. לאור הצלחתה, ההצגה תוצג בקרוב בכנס עובדים קהילתיים במחוז דרום ובכנס פורשים באשכול נגב מערבי.

הצגת בכורה של בני הגיל השלישי משדות נגב.jpe

ההצגה החלה כיוזמה וכחלק מהפעילות של אפ 60 פלוס- אשכול נגב מערבי בשיתוף פעולה עם קהילה לדורות שדות נגב בהובלתה של הדר שומן מהאגף לשירותים חברתיים במועצה.

ראש המועצה האזורית בשדות נגב, תמיר עידאן, הגיע ובירך את המשתתפים: ''אני מודה שאני נרגש ושמח להיות כאן. זכיתי להיפגש עם השחקנים, משדות נגב ומהרשויות השכנות שהתגבשו ושיעלו לבמה הערב יחד והתמלאתי בגאווה עצומה מהיוזמה, ומהתוצאה המבורכת והחשובה. אני נרגש כי החזון הפך למציאות. בערב זה בני הגיל השלישי שלנו בקדמת הבמה, ויש להם מה לומר. היסודות שנוצקו כאן הערב הם רק ההתחלה. נמשיך ליצור תוכן תרבותי עשיר, ולהשקיע בבני הגיל השלישי, ונמשיך להשמיע את קולנו התרבותי הייחודי בכל מקום''.