עומדים אחר ההצלחה מקרוב: משלחת מהאגף למעונות יום במשרד החינוך הגיעה לביקור בשדות נגב

כ-60 מנהלי מחוזות ומפקחים ביקרו במוסדות הגיל הרך במועצה במטרה להכיר וללמוד על ההצלחות החינוכיות במועצה


השבוע (ד') הגיעו כ-60 מנהלי מחוזות ומפקחים מהאגף למעונות יום במשרד החינוך, במטרה לעמוד אחר ההצלחה החינוכית בגיל הרך בשדות נגב.

הביקור התקיים כחלק משלושה ימי השתלמות, במסגרתו הגיעו המשתתפים ליום אחד לשדות נגב.

במהלך הביקור, עמדו המבקרים מקרוב אחר הלמידה בשגרה ובחירום בגיל הרך, ערכו סיור בגן המדעי, קיימו סיור ביטחוני בעוטף עם קב''ט המועצה, רפי בביאן, וביקרו בחלק ממעונות היום המועצה.

בין המשתתפים: מנהלת אגף מעונות יום מחוז דרום, ענת מרקוביץ, מנהל תחום הפיתוח הפדגוגי, זאב אלדר, מנהלת תחום החינוך הטיפולי, ליאת גלנץ, הממונה על השותפויות, חגית כתר, הממונה על פרט ורווחה, רבקה לייבא מרדכי, והפרוייקטורית הבכירה במעונות היום והמשפחתונים, נועה צור ברוש.

משלחת מהאגף למעונות יום במשרד החינוך הגיעה לביקור בשדות נגב (2).jpe

כ-1,100 ילדים רשומים במעונות היום ובגני המועצה בשדות נגב. הצמיחה הדמוגרפית והביקוש הרב להירשם לחינוך החל מהגיל הרך במועצה הובילו לכך ש-8 גנים חדשים נפתחו במהלך 8 השנים האחרונות. כמו כן, רק לאחרונה הוכנסו תוכניות חדשות וביניהם מרחבי למידה חדשניים, חוגי רובוטיקה ועוד.

ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן: ''שמחנו לארח את חברי המשלחת החשובה ולשקף להם את העשייה החינוכית שלנו החל מהגיל הרך. ההצלחות החינוכיות שלנו זוכות להתעניינות רבה בזכות ההון האנושי ששם את הילד במרכז על כל צרכיו ובזכות השקעת כל המשאבים הדרושים לכך. אני רוצה להודות למחלקת גנים ומעונות על הובלת יום חשוב זה''.