שדות נגב הוקירה את צוותי החינוך וההוראה

עם הופעה של הפרויקט של רביבו, ארוחה עשירה ושי לכל משתתף: כ-400 אנשי חינוך והוראה הגיעו לערב הוקרה מיוחד שהתקיים השבוע


כ-400 אנשי חינוך והוראה השתתפו (ג') בערב הוקרה והצדעה בשדות נגב.

בערב זה, המועצה העלתה על נס את ההצלחה החינוכית בשדות נגב והוקירה את אלו אשר מובילים את מוסדות החינוך להצלחותיה הרבות. רק בשנה האחרונה מערכת החינוך בשדות נגב הגיעה להישגים בתחומים רבים, ביניהם אחוזי הזכאות לבגרות (98% - שיא של כל הזמנים), הטמעת תכניות חדשניות החל מהגיל הרך, השתתפות בתחרויות יוקרתיות ועוד.

האירוע כלל ארוחה עשירה, דברי ברכה, חלוקת שי והופעה של הפרויקט של רביבו.

הפרויקט של רביבו.jpe

כמו כן, במהלכו, ראש המועצה הפתיע את מנהל אגף חינוך, מוטי אדרי, מנהלת מחלקת גנים ומעונות, אירית אליה-דהן, ומנהל המתנ''ס, יוני ממו – והוקיר אותם באופן מיוחד. הם נקראו לבמה ולקול תשואות הקהל העניק להם מגן הוקרה על תרומתם הרבה להישגי החינוך במועצה.

מנהל אגף חינוך, מוטי אדרי, מנהלת מחלקת גנים ומעונות, אירית אליה-דהן, ומנהל המתנס, יוני ממו.jpe

באירוע השתתפו מנהל מחוז דרום במשרד החינוך, רם זהבי, יו"ר רשת דעת, השר לשעבר ויו"ר ועדת החינוך של הכנסת זבולון אורלב, מנכ''ל רשת דעת, דני הירשברג, יו''ר הועד המנהל של האקדמית חמדת, הרב יצחק לוי, יו''ר העמותה של האקדמית חמדת, משה דמרי, נשיא המכללה האקדמית חמדת, הפרופסור חיים שקד, חברי מליאת המועצה ומנהלי אגפים ומחלקות במועצה.

ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן.jpe

בין הדברים שנשא בנאומו, אמר ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן את הדברים הבאים: ''כיום, אחרי עשור כראש מועצה אני יכול לומר בפה מלא שאין דבר שגורם לי קורת רוח מאשר העיסוק בחינוך. המפגש הבלתי אמצעי עם ילדים, ההורים, צוותי חינוך, הטיפול המערכתי בערכים, הישגים לימודיים, בינוי מוסדות חינוך, פתירת בעיות אישיות של תושבים בסיוע מנהלי המחוזות ומטה משרד החינוך מבלי לפרט כל סיפור ומקרה – מסיבים לי אושר וסיפוק רב.

השינוי לא התרחש ביום אחד. היעד שהצבנו היה שאפתני ומאתגר כאחד: ליצור מערכת חינוך עדכנית, מותאמת למאה ה-21, שתהווה גאווה מקומית.

מערכת חינוך שתצמיח ותגדל בשדות נגב דור חדש, ושלא מפחד להציב לעצמו שאיפות גבוהות. דור שילמד על פריפריה רק מספרי ההיסטוריה ושיקבל את כל הכלים לבחור ולהצליח בכל מקצוע שיבחר לעסוק בו בעתיד. דור שרגליו מוצבות ארצה וראשו מגיע השמימה.

חברים יקרים – רק התחלנו, והזרוע עוד נטויה! נמשיך להשקיע בחינוך ולהקצות משאבים, נמשיך להשקיע בכם ולהוקיר אתכם.

בערב זה התכנסנו כדי להודות ולהוקיר כל אחד ואחת מכם - בזכותכם שדות נגב הפכה למוקד השראה בחינוך''.

 

צילום: ירין גז.