שדות נגב - מרחבים עם הפנים לצעירים

מקורס עיצוב ועד דירקטורים: מרכז צעירים שדות נגב- מרחבים משיקים תכנית סדנאות העשרה ייחודיות


מרכז צעירים שדות נגב- מרחבים החל בתכנית סדנאות חדשה במטרה להעשיר את עולמם של הצעירים.

בין הסדנאות: אנגלית מדוברת, סדנת צילום באמצעות הטלפון, סדנה כלכלית שמטרתה לנהל משק בית נכון בהובלת מכללת פעמונים, סדנאות להורים צעירים לילדים בגיל הרך, ובקרוב יפתח קורס דירקטורים נוסף שעתיד להעניק ידע, כלים ומיומנויות אשר יסייעו למשתתפים להשתלב בעמדות ניהול בכירות.

מרכז הצעירים שדות נגב – מרחבים, הינו היחידי בארץ המשותף לשתי רשויות ופועל בהצלחה רבה תוך התמודדות עם אתגרים שונים. שיתוף הפעולה תורם לאיגום משאבים, לקהילה רחבה, לחשיפה משמעותית ומסייע לצעירי המועצות במגוון רחב של נושאים, ביניהם: יעוץ והכוונה לימודית ותעסוקתית, התנדבות בקהילה, מלגות לסטודנטים, ליווי חיילים משוחררים, קורסים והעשרות ופעילויות בנושא תרבות ופנאי.

ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן: "סדנאות אלו מאפשרות לצעירים שלנו לרכוש כלים ולהעשיר את עולמם במגוון תחומים. רק לאחרונה קיימנו ועדת היגוי ביחד עם חברי ראש המועצה האזורית במרחבים, שי חג'ג', ויוקצו משאבים נוספים על מנת למנף את הפעילות לטובת צעירי שדות נגב.

בהזדמנות זו, אני רוצה להזמין אתכם, הצעירים שלנו לצרוך את השירותים הניתנים עבורכם במרכז הצעירים ולהעשיר את עולמכם באמצעות סדנאות אלו''.