שישי אישי פרשת וילך

הקמת השיטור המועצתי, תיאטרון בכיכובם של בני הגיל השלישי וגם: המהפכה החינוך שלנו שודרה בתכנית ייחודית ברדיו דרום. סוגרים שבוע בשישי אישי עם ראש המועצה תמיר עידאן


אני שמח לבשר, כי אנו נמצאים בישורת האחרונה של הקמת השיטור המועצתי. השיטור, המונה 7 שוטרים חדשים ו-4 פקחים, יתווסף לשיטור הקהילתי הקיים ויגביר את תחושת הביטחון.

לאחרונה התקיים אימון של הצוות כחלק מההכנות להקמת השיטור המועצתי ומיד לאחר החגים צפויה היחידה להיפתח באופן רשמי בטקס שיתקיים לאחר החגים בהשתתפות מפכ''ל המשטרה.

מטרת השיטור המועצתי הינה לטפל בין היתר בנושאים הבאים: סיורים ביישובים בימים ובלילות להגברת תחושת הביטחון, אכיפת רעש, מטרדים, ונדליזם, שמירה על הסדר הציבורי, טיפול בהשלכת פסולת, שרפות ועוד.

השיטור הקהילתי יצויד בשני רכבי שטח חדשים, מדים ממותגים ומערכות מתקדמות.

הקמת השיטור המועצתי הינה בשורה חשובה ונדבך נוסף לשירות שאנו מעניקים לכם התושבים במטרה להגביר את תחושת הביטחון.

צוות השיטור המועצתי

...........

לפתוח דף חדש

ימים אלו של עשרת ימי תשובה מאפשרים לנו להתבונן פנימה, לחשוב על המעשים שלנו, ולנקות את החטאים שצברנו במשך השנה האחרונה.

המהר''ל מסביר כי כשהאדם שב בתשובה, מתברר שהחטא מעולם לא היה חלק ממנו, מאישיותו. לכן הוא מצליח לנער את החטא מעליו, וניתן למחול לו על עוונו.

אחת הסיבות לחטאים שלנו נובעת מכך שאנו מגדירים את עצמו כבעלי אופי מסוים, אנו מוותרים לעצמו כשאנו אומרים שאנחנו בעלי אופי עצבני, או גאוותנים וכדומה, מה שמוביל לחטאים שלנו שוב ושוב. 

זוהי טעות יסודית. אפשר להתחיל מחדש, לפתוח דף חדש בכל רגע נתון ולחשוב באופן אחר עלינו ועל האופי שלנו. אופי איננו גזרת גורל. ניתן לשנות את המעשים שלנו ולהשתנות!

............

הצטיינות למפקד השיטור הקהילתי

ואם בשיטור המועצה עסקינן, מפקד השיטור המועצתי, לאון בן ארויה, קיבל לאחרונה תעודת הצטיינות מפיקוד דרום על תרומתו הרבה להגברת תחושת הביטחון של תושבי שדות נגב. ללא ספק, זכינו במפקד מסור שראוי לכל הערכה.

אנו גאים בך לאון!

תעודת ההצטיינות

על הדבש ועל העוקץ

        קומדיה חדשה מבית היוצר שלנו, רק שהפעם, כל ''השחקנים'' הינם מבני הגיל השלישי אשר לא עסקו עד כה במשחק.

        הקומדיה, ''על הדבש ועל העוקץ'', עוסקת בנושא ההונאה והעקיצות כנגד בני הגיל השלישי ואת ההתמודדות שלהם בנושא כאוב זה אופן קומי ומעורר מחשבה.

       25 שחקנים ישתתפו בהצגה, רובם המוחלט תושבי שדות נגב מבני הגיל השלישי. הקבוצה, התגבשה במהלך השנה האחרונה, נפגשה מדי שבוע וערכה חזרות כחלק מההכנה להצגת הבכורה שתתקיים לאחר החגים בהיכל                 התרבות בשדות נגב. לאור הצלחתה, צפויה ההצגה להופיע בכנס עובדים קהילתיים במחוז דרום ובכנס פורשים באשכול נגב מערבי.

 

אנו    מחכים בקוצר רוח!

           

תיאטרון שורשים.jpe

 

חלוקת סלי מזון

מרכז צעירים וסח''י (סיירת חסד ייחודית, תנועת נוער שהוקמה השנה במועצה) אספו מוצרי מזון לנזקקים, וחילקו כ-80 סלי מזון למשפחות נזקקות מהאזור לקראת ראש השנה.

בזכותם, ראש השנה הזה היה שמח יותר למשפחות רבות!

איסוף מוצרי מזון

 

סיקור מיוחד של המהפכה החינוכית

ביחד עם מנהל אף חינוך, מוטי אדרי ומנהלי התיכונים במועצה קיימנו תכנית של כשעה המסקרת מקרוב את המהפכה החינוכית שלנו. זו הייתה הזדמנות עבורנו לספר את סיפורה של ההצלחה ולהסביר את ההישגים הרבים שלנו בתחום החינוך. התכנית ששודרה ניתנת לשמיעה בקישור המצורף. אל תפספסו!

https://did.li/sobIw 

ראיון ברדיו דרום בנושא המהפכה החינוכית

 

עיתון המועצה בדרך אליכם

אנו שמחים לבשר שהמגזין השנתי שלנו – ''שדות'', מחולק בימים אלו לכל הבתים במועצה. העיתון מסכם את השנה שהייתה ומסקר את הפרויקטים העתידים להיפתח בשנה הקרובה. הוא מעניין, מקיף ומוגש בעיצוב חדשני לנוחיותכם.

קישור לגרסה הדיגיטלית: https://did.li/qxUw5 

שער מגזין המועצה לחגי תשרי

 

צעירים משדות נגב, אנו כאן בשבילכם!

תעסוקה, לימודים, עשייה חברתית, מלגות, הכוונה וייעוץ לחיילים משוחררים - אלו רק חלק מהשירותים הניתנים במרכז הצעירים שלנו.

מוזמנים לפנות ולקבל סיוע מקצועי וללא עלות. פרטים מלאים בתמונה.

השירותים הניתנים במרכז צעירים

שבת שלום!