שישי אישי - ראש השנה

הניקיונות לקראת השנה החדשה, המסורת המוצלחת של לימוד תורה לנשים, וגם: מרימים לחיים עם הצוותים המסורים שלנו. שישי אישי מיוחד לראש השנה!


 

שנה טובה, אבל למה מתוקה?

כידוע, בתקופה הזאת של השנה אנו מברכים אחד את השני בברכת שנה טובה ומתוקה.

מדוע צריך לברך שהשנה תהיה גם טובה וגם מתוקה? לכאורה זה אותו הדבר.

הרבי מילובבי'ץ הסביר שהשנה בטוח תהיה טובה, שהרי ה' הוא טוב, והוא מביא רק טובה לעולם – בין אם אנו רואים זאת או לא.

אבל, מתוקה זה משהו שחווים, שמרגישים.

כלומר, המתיקות תלויה בנו, בהרגשה שלנו, ובהסתכלות שלנו על המציאות.

לכן, אני רוצה לברך אתכם, שהשנה שבטוח תהיה טובה, תהיה גם מתוקה עבור כל אחד מכם. שתרגישו את המתיקות והטוב של כל מה שקורה.

שנה טובה ומתוקה!

.......

לחיים!

השבוע, לרגל השנה החדשה, קיימנו מפגשים עם קבוצות שונות ומגוונות במועצה שכל אחד מהם וכולם יחד תורמם רבות לשדות נגב והופכים אותה למקום שאנו כה אוהבים.

 

המתמי''ד 

הראשונים שפגשנו השבוע, היו המתמי"ד, קבוצת המתנדבים מכל היישובים ששומרים עלינו לאורך השנה ומתנדבים במג"ב התכנסו לרגל השנה החדשה לארוחה, הרמת כוסית וברכות לשנה החדשה.

זוהי הזדמנות עבורנו להודות לכם על כל מה שאתם עושים בשבילנו!

הרמת כוסית עם המתמיד

העובדים שלנו

המשכנו עם עובדי המועצה והמתנ''ס להרמת כוסית לקראת השנה החדשה. במפגש ערכנו משחק משותף ומאתגר שאיפשר לנו להתגבש, ולאחריו בירכתי את העובדים היקרים שלנו, שאין כמוהם בשום מקום אחר בשנה טובה ומתוקה.

הרמת כוסית עם עובדי המועצה והמתנס

תיאטרון שורשים

לא יודע אם שמעתם או לא, אבל בקרוב הולכת להיות הצגת בכורה של בני הגיל השלישי שלנו! בשבוע הבא ארחיב כאן יותר, אבל עד אז, אציין שלרגל המאורע החשוב ולכבוד השנה החדשה, הרמנו איתם לחיים!

בהצלחה בבכורה, אנחנו מחכים בקוצר רוח!

תודה לאגף לשירותים חברתיים על הובלת מיזם חשוב זה!

הרמת כוסית עם צוות תאטרון שורשים

הרבש''צים

השבוע נפגשנו גם עם הרבש'''צים היקרים שלנו, שעושים עבודה נהדרת בשמירה על ביטחונינו. הודנו להם על עבודתם, וגם, נפרדנו מהרבש''צים שפרשו: יונתן מליק מתושיה, אהרון אלמסי מגבעולים, מנחם הופמן מתקומה ויהודה טויטו מיושיביה.

 

הרמת כוסית עם הרבשצים

החברים מהחברה למתנ''סים

עוד השבוע: מנהלי חברת המתנ"סים הגיעו אלינו להרמת כוסית חגיגית לכבוד השנה החדשה.

הם שמעו על העשייה המבורכת של המתנ"ס שלנו שהוקם רק לפני 5 שנים, ואשר הטביע את חותמו כזרועה הביצועית של המועצה בתחום הקהילה והפנאי באופן מעורר השראה.

 

לחיים!

הרמת כוסית עם החברה למתנסים

שנה חדשה ונקייה בשדות נגב

 

עוד במסגרת ההכנות לשנה החדשה, תגברנו  את כלל שירותי הניקיון בשטחים הציבוריים וביישובי המועצה.

בין הפעולות: שטיפה יסודית פנים וחוץ של כל פחי האשפה ביישובים, ניקיון מדרכות המועצה, טיאוט כבישים, תגבור של פינוי האשפה והגזם, ניקיון וצביעה של המיגוניות ברחבי המועצה, שטיפת וניקיון של גני השעשועים, סיורים עם גנני הישובים ועוד.

במסגרת ההתייעלות ושיפור הניקיון ביישובי המועצה, נרכשה משאית טיאוט חדשה ומתקדמת עם גרניק לשטיפת המדרכות אשר תשפר את רמת הניקיון והוצבו קרטוניות חדשות. בקרוב יוצבו פינות גזם ופחי מיחזור חדשים במועצה, וזאת בנוסף לשירות של איסוף מחצר הבית מוצרי חשמל גדולים ללא עלות שהושק בחודשים האחרונים.

ניקיון מתקנים בגני השעשועים

שומרים על שדות נגב נקייה וירוקה

בואם של ראש השנה וחגי תשרי מבשרים התחדשות לכולנו. פעולות ניקיון אלו מתקיימות מתוך ההבנה כמה חשובה סביבה נקייה וירוקה של המרחבים הציבוריים משפיעים על איכות חיינו.

אני רוצות להודות לאגף המוניציפלי ולמחלקת שפ''ע שעובדים בתקופה זו מסביב לשעון כדי לשמור על שדות נגב נקייה, ובהזדמנות זו, אני קורא לכולנו: בואו נשמור יחד על שדות נגב נקייה וירוקה.

 

באהבה מהחקלאי לבני הגיל השלישי שלנו

 

רגע לפני ראש השנה, עצרנו את שגרת העבודה למשהו טוב: אריזה וחלוקה של סלי מזון מהתוצרת החקלאית שלנו.

האריזות יחולקו עד ערב החג לבתי בני הגיל השלישי במועצה.

סלי מזון לבני הגיל השלישי

חקלאי שדות נגב, חברת מושבי נגב, בית אריזה יראון, ועדה חקלאית, עובדי מועצה ומתנ''ס ועוד המוןןן מתנדבים: תודה ענקית! בזכותכם 700 בתים יהנו מהתוצרת המדהימה שלנו!

יום שכולו תורה במעגלים – מסורת של הצלחה.

בשבוע שעבר התקיים יום לימוד תורה לכל נשות האזור במעגלים בסימן ''צמאה לך נפשי'' בהשתתפותן של כ-250 נשים.

בין השיחות שהועברו: יורם אזולאי - סוד ההשתחוויה בתפילה כהכנה לראש השנה, יאיר עמר - להיות אחראי לגורלך, סיגל אברהם - את פניך ה' אבקש'- שיח וניגון לחודש אלול, רות בנאי - המסע מדנמרק לירושלים, שיחה של רב היישוב, הרב משה אלקבץ, ודברי ברכה של הממונה

על המועצה הדתית, אוריה ברוכי-כהן. בסיום יום לימוד תורה לנשים, התקיימה שיחה זוגית של עדן הראל ועודד מנשה - רואים עין בעין.

אשרינו שזכינו לקיים אצלנו במועצה ימי לימוד תורה לנשים מדי שנה. היוזמה המבורכת הפכה למסורת מוצלחת ולאבן שואבת לנשים רבות מהאזור כולו. אני רוצה להודות לשותפים הרבים שפועלים לקידום יום חשוב זה.