מוטי חסן נבחר לרכז הכנה לגיוס משמעותי

עם רזומה עשיר ויכולות אדירות בתחום: תחום ההכנה לשירות משמעותי בשדות נגב צפוי לעבור מהפך


 

השבוע, במטרה להמשיך ולהעלות את רמת ההכנה לגיוס משמעותי בשדות נגב, נבחר מוטי חסן לתפקיד רכז הכנה לצה''ל ושירות משמעותי.

תכנית ההכנה לשירות משמעותי, צפויה להתרחב ולהשתדרג , ובמסגרת זאת, ייכנסו תכניות חדשות שיכללו את כל אוכלוסיית המתגייסים במועצה ויביאו למיצוי יכולות השיבוץ שלהם.

בין היעדים שהוצבו בתחום זה: מתן מענה זמין ורציף למתגייסים, מיפוי ואיסוף מידע ונתונים עדכניים, סיוע בשיבוץ מתגייסים לשירות משמעותי בצה''ל ובשירות הלאומי, ימי שיא וחשיפה לתלמידים במוסדות החינוך וביישובים.

​​​לאור החלטתו של ראש המועצה לשים בראש סדר העדיפויות את הכנתם של נוער שדות נגב לשירות משמעותי, הוקצו תקציבים נוספים על מנת לאפשר מענה מקיף בתחום חשוב זה.

מוטי חסן, נשוי + 6, לוחם סיירת בעברו. כיום, משרת חסן במילואים כמעביר גיבושים ליחידות מובחרות כולל הכשרה בתחום הקומנדו והסיור בכמה מהסיירות.

ראש המועצה, תמיר עידאן: ''הבחירה במוטי חסן והתכניות הצפויות בתחום השירות המשמעותי בשדות נגב הינם בשורה אדירה לנוער שלנו. לצד תכניות חינוכיות רבות, נושא השירות המשמעותי יקבל את כל הסיוע הנדרש על מנת להגיע למיצוי הכישרונות והיכולות של נוער שדות נגב''.

מוטי חסן: ''אני מגיע לתפקיד מתוך תחושת שליחות ומתוך אמונה כי בכל נער ונערה חבוי פוטנציאל ענק. עם הכוונה נכונה ומתן כלים מתאים כל נער ונערה יוכלו לממש את הפוטנציאל שלהם לתרום למדינה לפי כשרונם ולהפוך לאזרחים טובים יותר למען כולם. אני רוצה להודות לצוות המועצה והמתנ''ס על שיתוף הפעולה''.