שנה חדשה ונקייה בשדות נגב

כחלק מההכנות לשנה החדשה, המועצה בשדות נגב תגברה את הניקיונות בכל יישובי המועצה


 

האגף המוניציפלי באמצעות מחלקת השפ''ע מתגברים את כלל שירותי הניקיון בשטחים הציבוריים וביישובי המועצה לקראת חגי תשרי הקרבים ובאים.

בין הפעולות: שטיפה יסודית פנים וחוץ של פחי האשפה, ניקיון המדרכות במועצה על ידי לחץ מים, טיאוט כבישים, תגבור של פינוי האשפה והגזם, ניקיון וצביעה של המיגוניות ברחבי המועצה, שטיפת וניקיון של מתקני גני השעשועים, סיורים עם גנני הישובים ועוד.

במסגרת ההתייעלות ושיפור הניקיון ביישובי המועצה, נרכשה משאית טיאוט חדשה ומתקדמת עם ''גרניק'' (מערכת שטיפה באמצעות לחץ מים) לשטיפת מדרכות והשטחים הציבוריים אשר תשפר את רמת הניקיון, והוצבו קרטוניות חדשות. בקרוב יוצבו מתחמי איסוף גזם ופחי מיחזור חדשים במועצה, וזאת בנוסף לשירות של איסוף מחצר הבית מוצרי חשמל גדולים ללא עלות שהושק בחודשים האחרונים.

פעולות ניקיון אלו מתקיימות בהתאם לתפיסת המועצה לשמור על שדות נגב מטופחת וירוקה, וביתר שאת לקראת חגי תשרי בהם ישנה הצטברות גדולה של אשפה.

ראש המועצה האזורית בשדות נגב, תמיר עידאן: ''בואו של ראש השנה וחגי תשרי מבשרים התחדשות לכולנו. גם במועצה, במטרה לשמור על ניקיון ונראות השטחים הציבוריים אנו מחדשים ומתחדשים בכל שנה בשירותים הניתנים על מנת לאפשר את כניסתם של חגי תשרי באופן נקי ומסודר.

אני רוצות להודות לאגף המוניציפלי ולמחלקת שפ''ע שעובדים בתקופה זו מסביב לשעון כדי לשמור על שדות נגב נקייה וקורא לתושבים – בואו נשמור יחד על שדות נגב נקייה וירוקה''.