שישי אישי פרשת עקב

סל הטבות בדרך לשדות נגב, המהפכה בתחום התעסוקה והלימודים, וגם: האלופים בליגת המושבים שלנו, הם... סוגרים שבוע בשישי אישי עם ראש המועצה, תמיר עידאן


בקרוב: חידוש סל הטבות לרשויות עוטף ישראל

 

השבוע (ב') התקיימה פגישה בין ראש הממשלה יאיר לפיד עם ראשי רשויות עוטף ישראל, במשרד ראש הממשלה בירושלים.

הפגישה עסקה בחידוש וקידום החלטת הממשלה לחיזוק החוסן האזרחי בשדרות וביישובי עוטף ישראל לשנים 2023-2024, במטרה להביאה בהקדם לאישור הממשלה.

ההחלטה שעשויה לעבור צפויה להעניק גם לנו סל תקציבים בנושאים רבים, ביניהם:  קהילה, צעירים, חוסן, כלכלה ושדרוג המרחב הציבורי.

בפגישה, הודנו לראש הממשלה, יאיר לפיד, על תפקוד הממשלה וכוחות הביטחון במבצע ''עלות השחר'', על החזרת תחושת הביטחון ועל הזמינות והסיוע לצרכי הרשויות בזמן המבצע ולאחריו.

בפגישה עם ראש הממשלה השבוע

...............

פרשה בקטנה: עקב

משה מכין את עם ישראל למעבר בין המדבר לארץ ישראל, והוא לא מסתיר את חששותיו.

אם במדבר בני ישראל קיבלו את כל צרכם ישירות מה', בארץ ישראל הם יצטרכו לעבוד ולדאוג לעצמם. דבר זה עלול לגרום להם לשכוח מה': ''וְרָ֖ם לְבָבֶ֑ךָ וְשָֽׁכַחְתָּ֙ אֶת־ה֣' אֱלֹהֶ֔יךָ''.

המסר הזה צריך להדהד אצל כולנו. לא משנה לאן הגענו ומה השגנו, זה לא היה קורה ללא סיוע והובלה מלמעלה.

...............

תודה לך תא''ל נמרודי

השבוע, ביחד עם ראשי רשויות העוטף, נפגשנו להודות ולהיפרד מתא''ל נמרוד אלוני, מפקד אוגדת עזה היוצא, שהוביל בין השאר את שני המבצעים האחרונים - מבצע 'שומר החומות' ומבצע 'עלות השחר'. הודתי לו השבוע בשמכם, על תרומתו הרבה לחיזוק ביטחונם וחוסנם של תושבי עוטף ישראל בכלל ושדות נגב בפרט. זכינו במפקד איכותי, איש ערכים שידע להוביל את המערכות האחרונות באופן יוצא מן הכלל.

בפגישה עם תת אלוף נמרודי

אלופות המושבים: בית הגדי ומעגלים

במוצאי השבת התקיים משחק הגמר בכדורגל בליגת המושבים של שדות נגב, שחתם קיץ ספורטיבי וחברתי. במשחק הגמר בכדורגל, זכתה באליפות השנה בית הגדי, ובכדורסל זכתה הקבוצה ממעגלים.

השנה, המשחקים שודרו בשידור ישיר, ולוו בראיונות, ובסיקור נרחב בעמוד פייסבוק ייעודי שנפתח לצורך כך, מה שהפך את הטורניר לאטרקטיבי ומעניין ואיפשר לעוד אנשים לצפות וליהנות גם מבלי להגיע למשחק.

אני רוצה להודות למנהל מחלקת הספורט אריה אזרד על ההובלה של הטורניר באופן יוצא מן הכלל, ולערן מוצפי שדאג לטורניר מושקע וספורטיבי.

גמר ליגת המושבים

בשעה טובה: הוצב רמזור חדש בצומת יושיביה

לאחר מאבק ממושך של כ-6 שנים מול משרד התחבורה ונתיבי ישראל בנושא הסדרת הכניסה והיציאה ממושב יושיביה, ולאור תאונות דרכים שהתרחשו בשנים האחרונות, ניתן לברך על המוגמר: הסתיימו העבודות להצבת רמזור חדש.

צומת יושיביה היה ידוע כמסוכן במיוחד. ב-5 שנים בלבד (2015-2020) היו בצומת: 71 תאונות, 52 פצועים, פגיעות רבות ברכוש והמתנה ממושכת בכניסה וביציאה מהיישוב.

אנו ממשיכים לקדם מול משרד התחבורה ונתיבי ישראל פרויקטים נוספים כגון הקמת כיכרות והצבת רמזורים חדשים בצמתים נוספים. נמשיך להשקיע בהסדרת הצמתים במועצה ובתנופת הפיתוח בכל היישובים לטובת שיפור איכות חייכם.

רמזור בצומת יושיביה

תכנית הצהרונים שלנו יצאה לדרך

תכנית ניצנים הינה מסגרת חינוכית-העשרתית המתקיימת לאחר יום הלימודים הפורמלי בבתי הספר.

השבוע פרסמנו את החוברת העשירה בה מופיעים כל העשרות לילדי שדות נגב, ביניהם: תכנות, ריתמיקה, אומנות ועוד המון פעילויות.

העשרות אלו בעלות ערך חינוכי רב ללמידה ולטיפוח אורח חיים בריא וכישורים חברתיים, וזאת בעלות סמלית.

הורים יקרים, נמשיך להשקיע בילדי שדות נגב, דור העתיד שלנו.

לפרטים המלאים:

לכיתות א': https://did.li/7qaIw

לכיתות ב': https://did.li/nCClC

צהרוני שדות נגב

הווייז של עולם התעסוקה וההשכלה הגיע לשדות נגב

לאחרונה רכשנו מערכת חדשנית ומתקדמת – מאי"ה (מערכת אבחון ייעוץ והתאמה).

זוהי מערכת המאפשרת לראות את האדם - יכולותיו, כישוריו, רצונותיו - ובכך לבצע התאמה מקסימלית בינו לבין היצע המשרות במשק ובחירת מסלול לימודים מתאים.

באמצעות לחיצה על קישור אינטרנטי, תוכלו לקבל איבחון, הכוונה וייעוץ לעולם הלימודים והתעסוקה ואף לשלוח את המידע האישי והתעסוקתי שלכם לכלל החברות הרלוונטיות, וכל זה, ללא עלות.

אל תפספסו!

קישור: https://did.li/71wCN

תעסוקה ולימודים בלחיצת כפתור

סוגרים את הקיץ בשדות נגב

בשבוע הבא: שלום אסייג, יובל המבולבל ובניה ברבי בשדות נגב  ב-3 ימים של הופעות!

מוזמנים לרכוש כרטיסים בקישור הבא: https://bit.ly/TarbutSDN

סוגרים קיץ בשדות נגב

שבת שלום!