אלוף אירופה משדות נגב

נתיב ביטן, רק בן 14, זכה במדליית ארד בתחרות היוקרתית במקצה השחייה


יש לנו אלוף אירופה, והוא משדות נגב: נתיב ביטן, ממושב זרועה, התמודד באליפות אירופה בשחייה.

על אף היותו הצעיר ביותר מבין המתמודדים (14), במקצה 50 מטר פרפר, שיפר את שיאו האישי בשנייה והתוצאה שקבע הינה 30.42. תוצאה זו הובילה אותו לסיים את המקצה במקום השלישי. כשהוא עטוף בדגל ישראל, עלה ביטן לבמה וזכה במדליית ארד.

עם חזרתו ארצה, נפגש ביטן עם ראש המועצה האזורית בשדות נגב, תמיר עידאן, אשר שיבח את הישגיו והצלחתו והעניק לו שי מטעם המועצה.

נתיב ביטן אשר מקיים פגישות רבות עם ראש המועצה, תמיר עידאן, ואשר החליף את ראש המועצה במסגרת יום חילופי שלטון, מרצה על ההתמודדות שלו עם אוטיזם בכלל ובתיכוני המועצה בפרט.

לאחרונה קיים הרצאה מול מנהלי האגפים והמחלקות ועובדי המועצה בשדות נגב. ביטן חשף בפני העובדים את ההתמודדות שלו וההצלחות שלו למרות ועל אף האוטיזם והציג את יוזמתו העוסקת במניעת אלימות על סוגיה השונים כלפי אנשים עם אוטיזם ועל הסיוע הרב שהוא מקבל מהמועצה והעומד בראשה כדי לקדם פרויקט חשוב זה.

ראש המועצה האזורית בשדות נגב, תמיר עידאן: ''נתיב ביטן ממשיך לרגש ולהביא כבוד עצום לשדות נגב. כבוד גדול עבורנו שנתיב ייצג אותנו בתחרות היוקרתית וזכה להישג האדיר. לעמוד שם עם דגל ישראל – זהו הניצחון שלו וכבוד גדול בשביל שדות נגב. ביטן מוכיח לנו שאין דבר העומד בפני הרצון''.