שדות נגב מצדיעה לירושלים

ונמשכת שיירה: כ-100 רכבים מהמועצה האזורית שדות נגב יצאו בשיירה עם דגלי ישראל לבארות יצחק הישנה – על גבול רצועת עזה, שם התקיים טקס ביום ירושלים


אירוע חגיגי לרגל 55 שנים לשחרור ירושלים.

כ-100 רכבים התכנסו במתחם המועצה, קושטו בדגלי ישראל ויצאו בשיירת ענק לנסיעה חגיגית לאורך יישובי המועצה.

שיירת הרכבים הגיעה לאתר ההנצחה בבארות יצחק הישנה, על גבול רצועת עזה, שם התכנסו החוגגים ורקדו לכבודה של ירושלים. לאחר מכן, התקיים טקס חגיגי בהנחיית עוזרת ראש המועצה, ג'ולי פורת, בו נשאו דברים ראש המועצה, תמיר עידאן, מזכ''לית הקיבוץ הדתי, שרה עברון, יו''ר בארות הנגב ותושב עלומים, צביקי פורת, נציג נוער שדות נגב, נתיב ביטן, ונישאה תפילה לשלום המדינה וחיילי צה''ל מפי יואל יום-טוב, תושב כפר מימון. בטקס הונף הדגל על מגדל המים באתר בארות יצחק, ולבסוף, שרו המשתתפים את ההמנון הלאומי ''התקווה'' ואת שירת ''אני מאמין''.

אתר בארות יצחק הינו הנקודה הראשונה עליה עלתה לקרקע בארות יצחק (היום באזור יהוד) כאחד מהיישובים היהודיים הראשונים שהוקמו בנגב לפני קום המדינה. אתר זה משקיף על רצועת עזה מקרוב. קיום הטקס במיקום זה, מהווה מסר חשוב לאויבינו מרצועת עזה.

אירוע יום ירושלים התקיים בהובלת לשכת ראש המועצה, ולאור הצלחתו, עתיד להפוך למסורת שנתית.

ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן אמר בנאומו: ''הלב הפועם בכל יהודי, המקום אליו כולנו התפללנו במשך כל שנות הגלות, ירושלים, עיר בירתנו, הייתה נתונה בידי זרים עד הנס של מלחמת ששת הימים. תקווה של 2,000 שנות גלות הגיעה לקיצה. חזרנו הביתה, חזרנו לירושלים.

בכל השנים שעברו מאז, שאיפתם של אוינו נשארה אחת. חיסול העם היהודי.

שלוחותיהם של ארגוני הטרור נמצאים בכל מקום: בכנסת ישראל, בערי ישראל וגם במוסדות האקדמיים של ישראל.

רק בשבוע שעבר באוניברסיטה הנושאת את שמו של דוד בן גוריון, חזינו בעשרות סטודנטים מניפים את דגלי ''אש"ף". לדגל הזה יש משמעות אחת: חיסולו של העם היהודי בארץ ישראל.

לא זו בלבד, אלא שבממשלת ישראל, דנו לאחרונה בשאלה האם מותר או אסור לצעוד עם דגלי ישראל, ברחובות ירושלים. "פרובוקציה" הם קראו. היש אבסורד גדול מזה?!

לצעדת דגלי ישראל ברחובות ירושלים יש הגדרה אחת, נזכיר אותה למי ששכח: ציונות!

ברגע זה, כשאנו נמצאים מול רצועת עזה, יש משמעות אדירה לחגיגות יום ירושלים ולהנפת דגל הלאום.

אנחנו עומדים כאן מול ארגוני הטרור ומניפים את דגלינו האהוב בראש מורם:

ארץ אבותינו עליה חלמו כל הדורות - היא שלנו!

אנו גאים בה, אוהבים אותה, היא זורמת בעורקינו. לא ניתן לאף אחד לאיים עלינו ביום זה ובשום יום אחר. נמשיך להניף את דגלי ישראל בכל מקום ובכל אתר בארץ על אפם וחמתם של מתנגדנו מבית ומחוץ''.

d010de5a-5c85-484c-a179-ba2f6fccbda4