נפתחו קייטנות הקיץ בשדות נגב

למעלה מ-1,600 ילדי גנים ובתי ספר פתחו השבוע את קייטנת החופש הגדול עם סדנאות, העשרות ותכנית לימודים חוויתית


עם סיום שנת הלימודים, נפתחו השבוע (א') קייטנות בית הספר של החופש הגדול בשדות נגב עם כ-1,600 ילדים רשומים.

קייטנות אלו מיועדות לילדי הגנים ובתי הספר היסודיים, ושמות דגש הן על הצד הלימודי והן על הצד החוויתי. בצד הלימודי הילדים ילמדו את מקצועות הליבה: עברית, אנגלית וחשבון, ובצד החוויתי ייהנו הילדים מתכנית עשירה המשלבת טיולים וסדנאות. בין השאר יועברו הפעילויות הבאות: תאטרון, תאטרון בובות, ג'אגלינג, בועות סבון, כושר ועוד.

הקייטנה שהחלה השבוע תפעל במשך שלושה שבועות, כאשר בבתי הספר הקייטנה פועלת בין השעות 8:00-13:00 ובילדי הגנים בין השעות 7:30-16:00.

מתוך רצון לתת השקעה מיטבית בתכנית הקייטנה, ומנגד, להוזיל עלויות להורים, היקף ההשתתפות של המועצה עומד על למעלה מחצי מיליון ש''ח, ועל כן, קייטנות אלו הינם מסובסדות.

02cabae7-3f1c-480a-a118-d1e1af3b65ef

לאחר סיום קייטנות הקיץ, יתקיימו קייטנות המשך מגוונות: קייטנת גלישה, קייטנת רובוטיקה, וקייטנות המשך לילדי הגנים בתחומי המדעים.

ראש מועצת שדות נגב, תמיר עידאן: ''אחד הנושאים שהשקענו בהם חשיבה ותקצוב אדיר של המועצה, הינם אירועי הקיץ בכלל וקייטנות הקיץ של החופש הגדול בפרט. מתוך אמונה כי כל הורה החפץ לשלוח את ילדיו לקייטנות אלו, יוכל לעשות זאת, הוזלנו את מחירים על ידי מימון המועצה בלי לפגוע באיכות הקייטנות.

אני רוצה לאחל לכם, ילדי שדות נגב, קיץ מהנה ובטוח''.