חוזרים לבמות בשדות נגב

מהפרויקט של רביבו ועד האריה שאהב תות - אירועי התרבות שעשו את השבוע בשדות נגב


לאחר סיום המגבלות והמבצע הצבאי, שדות נגב חוזרת לשגרת אירועי תרבות ופנאי. במהלך השבוע התקיימו שני אירועי תרבות גדולים במסגרתם השתתפו למעלה מ-1,000 איש.

השבוע החל בהופעה בלתי נשכחת של הפרויקט של רביבו בהיכל התרבות מול אולם מלא עם למעלה מ-400 תושבים. קודם ההופעה, ראש מועצת שדות נגב, תמיר עידאן, הגיע לדבר עם חברי הלהקה והדגיש בפניהם את חשיבותה של ההופעה דווקא בעת הזאת, לאחר המבצע הצבאי. "לתושבים שלנו מגיע ליהנות ולשמוח, לכן אתם כאן" אמר עידאן.

הפרויקט של רביבו לא אכזבו והופיעו עם מיטב המחרוזות מול קהל אוהד במיוחד שרקד ושר איתם.

עוד בהמשך השבוע, התקיימה הצגת הילדים ''האריה שאהב תות'' בכיכובה של כוכבת הילדים ''מיקי''. לאור הביקוש, ולאחר שההרשמה הסתיימה מוקדם מהצפוי, הוחלט כי ההצגה תתקיים בשני סבבים באותו היום כדי לתת את המענה הנדרש עבור ההורים והילדים.

ביום ההצגה, ברחבת היכל תרבות, קיבלו את פני ההורים והילדים תיאטרון הרחוב ''אספלט'' בליווי של 4 שחקנים עם מופע עשיר ומרהיב עבור הילדים. לאחר קבלת הפנים המאירה, ההצגה החלה בנאומה המרגש של כוכבת הילדים ''מיקי'' אשר סיפרה לקהל כמה חשוב היה לה להגיע לכאן ולהופיע בפני תושבי שדות נגב.

ראש מועצת שדות נגב, תמיר עידאן: ''נושא התרבות והפנאי יקרים וחשובים לנו מאוד ואנו עושים ונעשה מאמצים אדירים כדי שאתם, תושבי שדות נגב, תוכלו ליהנות ממיטב ההצגות וההופעות ותוכלו לחזור לשגרה על הצד הטוב ביותר''.

dc4a18f7-40ec-4b06-81c4-c8088b22f48c