מאירים את שדות נגב

אירועי חנוכה בשדות נגב השנה יהיו מעט שונות מהרגיל בעקבות הנחיות נגיף הקורונה ויכללו שלל פעילויות לכל הגילים


אירועי חנוכה בשדות נגב השנה יהיו מעט שונות מהרגיל בעקבות הנחיות נגיף הקורונה ויכללו שלל פעילויות לכל הגילים, בין היתר לילדים ונוער, פעילויות התנדבות, חלוקת ערכות חנוכה לילדים בגילים הרכים ובכיתות א+ ב וגולת הכותרת, תחרות ניווט אתגרי למשפחות ולקבוצות ברחבי המועצה ותחת כיפת השמיים.

ביום חמישי יחגגו בכל בתי ישראל את חג החנוכה וידליקו נר ראשון. במועצה האזורית שדות נגב, על אף נגיף הקורונה ותחת ההנחיות, מציינים את ימי החג במגוון פעילויות לכל המשפחה כאשר הפעם ובעקבות ההנחיות של משרד הבריאות, מרבית הפעילויות יתקיימו בצורה אינטראקטיבית בעמודי הפייסבוק של המועצה והמתנ"ס.

את אירועי החג יחלו במועצה כבר בסופ"ש הקרוב עם הרצאה בזום לנשות המועצה של הרבנית ימימה ובמהלך החג, יוזמנו התושבים להצטרף לסדנאות יצירה לגיל הרך, פעילויות לנוער ואף פעילויות מדע ופנאי בשיתוף מרכז המדעים של המועצה. בנוסף, ומתוך מחשב לפנות גם לקהל הבוגר, שריינו במועצה את זוכה בייק אוף ישראל, תומר אומנסקי שיעביר סדנה אינטראקטיבית בזום במהלכה ישתתפו התושבים ויכינו יחד סופגניות דונטס, פיצה ואף גלידה ביתית. כל משתתף שירשם לפעילות האפייה ייהנה גם משי מתנת המועצה והמתנ"ס.

פעילות השיא תתקיים ביום שלישי ה- 15.12 בתחרות ניווט אתגרי נושאת פרסים לקבוצות ולמשפחות ברחבי המועצה. במסגרת הניווט, יצטרכו הנרשמים להגיע בתוך הזמן הקצר ביותר לשמונה נקודות ציון תוך פתרון כתבי חידה.

תמיר עידאן, ראש המועצה האזורית שדות נגב,: "השנה יותר מתמיד נחגוג את חג החנוכה במסגרת המשפחתית החמה והאוהבת. במטרה להעשיר את החוויה והרגשת החג, הכנו במועצה ובמתנ"ס מגוון פעילויות ברוח ימים אלו. הפעילויות מותאמות למגוון הגילים ואני בטוח שכל אחד ימצא עניין בהן. אני מאחל לכולנו בתים חמים, מוארים ומלאי שמחה ואהבה בימי חג החנוכה ובכל ימות השנה."