שומרים על החיילים ומגיעים עד אליהם!

בעקבות הסגר וההודעה של צה"ל שלא יאפשרו לחיילים לצאת לביתם בחודש הקרוב החליט ראש המועצה תמיר עידאן, להגיע אל בנות השירות הלאומי וחיילי צה"ל של המועצה שיישארו בבסיסם ולהפתיע אותם בערכות שישלחו מביתם ובשי מתנת המועצה


בעקבות הסגר שהחל לפני מספר ימים בהוראת ראש הממשלה והודעת צה"ל שלא יאפשרו לחיילים לצאת לביתם בחודש הקרוב במטרה להוריד את רמת התחלואה, החליט ראש המועצה האזורית שדות נגב בעוטף עזה, תמיר עידאן, להגיע אל כל בנות השירות הלאומי וחיילי צה"ל של המועצה שיישארו בבסיסם בעקבות ההחלטה ולהעניק להם חבילת שי לקראת חג סוכות. בנוסף, לפנות אל משפחות החיילים ובמטרה שאלו, במידה ומעוניינים, ישלחו לחיילים חבילות מהבית כדוגמת כביסה נקייה, מזון, ציוד אישי ועוד..

מדובר ביוזמה בהובלת ראש המועצה ומנהל המתנ"ס יוני ממו שהחליטו ליצור קשר עם כ- 450 משפחות המתגוררות ביישובי המועצה ולהזמין אותם לשלוח ולשנע באמצעות המועצה את הציוד והמארזים לבני משפחתם החיילים.

על מנת לעמוד במשימה ולהגיע אל כל הבסיסים בהם משרתים החיילים, גייסו במועצה מתנדבים, זאת לצד עובדי המועצה והמתנ"ס שהגיעו גם הם אל משפחות החיילים, אספו את החבילות שהוכנו על ידי המשפחות ובצירוף מארז מיוחד ושי צנוע שהוכן על ידי עובדי המועצה והמתנ"ס יצאו אל הבסיסים ברחבי הארץ - מצפון ועד דרום.

מדובר במבצע צבאי לכל דבר ועניין מציין תמיר עידאן ראש המועצה. כבר שלושה ימים שעובדי המועצה והמתנ"ס מטייבים רשימות של כלל החיילים ובנות השירות הלאומי, מכינים טבלאות של כתובות הבסיסים בהם החיילים משרתים וכמובן אורזים את המארזים שיישלחו בשם המועצה. במקביל אליהם, מתנדבים שלנו יוצרים קשר עם המשפחות, מגיעים אליהם ואוספים את החבילות "מהבית" שישלחו גם הם לחיילים. לאחר מכן, יציאה לדרך ונסיעה אל כל חייל לבסיס בו הוא משרת ומסירת החבילות והשי מתנת המועצה והכל כמובן תוך לוח זמני קפדני ובמטרה להגיע אל כל חייל ובת שירות לאומי טרם כניסת חג סוכות.

"לשמחתי, גם הפעם עובדי המועצה והמתנ"ס, לצד התושבים המדהימים שלנו שהתנדבו בהמוניהם, הוכיחו מהי רוח ההתנדבות והדאגה לזולת שכל כך מאפיינת את אזורינו. זה הזמן שלנו להעניק בחזרה לבנות השירות הלאומי ולחיילים ששומרים עלינו ועל גבולותיה של המדינה לאורך כל השנה. על כולנו מוטלת החובה להתגייס כעת ולדאוג, שעל אף המרחק וההנחיות, כל החיילים יודעים ומרגישים שדואגים להם ושולחים להם חיבוק וירטואלי אוהב מהמועצה ובני המשפחה. אני רוצה לאחל לכל בית ישראל שנה טובה, שתהא זאת שנה של בשורות טובות ושנחזור אל שגרת יומנו טרם פרוץ משבר הקורונה".