היכל התרבות בשדות נגב פתח ביום שני השבוע את עונת ההצגות לשנה החדשה. פתיחת העונה נעשתה באופן מרשים ביותר כאשר הצופים שהקדימו להגיע זכו לתערוכת פסלים מקסימה מעשה ידי האומן שי אבירם, מקיבוץ סעד, ולמזנון מפנק במיוחד של מטעמים מתוקים, שתיה חמה וקרה וקינוחים. האווירה בלובי הכניסה להיכל היתה חמימה ונעימה שכן המפגש הזה משמש גם כאירוע חברתי של תושבי המועצה השמחים לפגוש חברים.

את האולם עצמו גדשו עד אפס מקום 400 איש, המנויים על מנוי ההצגות של שדות נגב זו העונה השלישית ברציפות. ההצגה הראשונה שפתחה את העונה היתה "משרתם של שני אדונים". הצופים שהגיעו קיבלו את כרטיסי המנויים באופן מסודר להפליא וכך לאורך השנה ייהנו מסדרת הצגות איכותית שנבחרה עבורם על ידי צוות מחלקת התרבות במועצה.

 

שמעון ואקנין, מנהל מחלקת התרבות ומי שאחראי על ארגון המנויים וההצגות, דיבר בתחילת ההצגה ובירך את הקהל על האמון שנתן בהיכל התרבות והצביע ברגליים כאשר רכש את כל המנויים המוצעים לעונה זו.

היכל התרבות בשדות נגב מציע מנוי תיאטרון למבוגרים וגם לילדים. מנוי הילדים שזכה להצלחה גדולה בשנים קודמות מתמלא גם השנה במנויים רבים ומקבל רפרטואר הצגות איכותי ויפה במיוחד.

השימוש בהיכל התרבות החדש יחסית, מצדיק כל השקעה בבנייתו ומהווה נדבך חשוב ומרכזי בתחום התרבות בשדות נגב. העובדה שההצגות והמופעים השונים מגיעים עד אלינו לאזור, מקלה מאוד על צורכי התרבות המקומיים שהיו מכתתים רגליהם בעבר עד לתל אביב כדי לצרוך תרבות כזו  . אין ספק כי קיומו של היכל התרבות המצליח בשדות נגב, משדרג את איכות החיים בסביבה ומשווה לשדות נגב דימוי מעולה בקרב כל יישובי האזור הנהנים משרותי תרבות מצוינים.