אלפי ילדים והוריהם הגיעו כדי לתמוך, לעודד ולהשתתף בהפנינג עפיפונים שהתבצע במקום. כל ילד שהגיע קיבל עפיפון להרכבה עצמית ויצא לשדה הפתוח על מנת להעיף אותו מעלה. המחזה היה מרשים ומיוחד. מאות עפיפונים  יחדיו בשמיים, רובם ככולם בצבע כחול, ואלה היו עפיפוני שלום בניגוד לעפיפוני התבערה שמעיפים לעברנו מעזה.

 במקום מכרו גם חולצות עם איור מודפס שאייר הדר גולדין ז"ל.

לאחר בניית העפיפונים החל שלב הנואמים בטקס. ראש מועצת שדות נגב, תמיר עידאן, היה מהנואמים הראשיים שייצג את ראשי הרשויות. זו אינה הפעם הראשונה בה תמיר נואם במסדר הדר ולמעשה הוא מגיע כמעט בכל שבוע על מנת לתמוך בחיילי צה"ל, במשפחות ובמאבק להשבת גופות הבנים.

"דווקא בימים אלה של מתח ביטחוני העשוי להוביל לסבב נוסף, צריך להסתכל לילדים המתגייסים בעיניים ולומר להם אנחנו נחזיר אתכם הביתה בכל מצב.

  1. נראה לנו כי הגיעה העת לעשות יותר על מנת להפסיק את הטרור ממערב. אנו דורשים שהמצב הזה יפסק ומיד. אנחנו נאמר לצד השני, שלא נזוז מכאן לעולם. זה הבית שלנו.

הם יעיפו עפיפוני תבערה וטרור ואנחנו נעיף עפיפונים של שלום." אמר ראש המועצה, תמיר עידאן והוסיף- "אין מצב שבן שלנו נמצא בשבי אצל עוכרי ישראל ואנחנו נשב בצד ונשתוק. אנו רוצים שהבנים ישובו הביתה ומהר."

גם חברי הכנסת אורן חזן מהליכוד ורויטל סוויד מהמחנה הציוני דיברו ודרשו להחזיר את הבנים הביתה מיד. ח"כ לשעבר ותת אלוף אביגדור קהלני הצטרף לתומכים וכגיבור מלחמת יום כיפור דרש לעשות הכל על מנת לסיים את סיפור השבת הבנים מהרצועה.

משפחת גולדין התרגשה מאוד לראות את התמיכה הגדולה לה זכו כאשר אלפים נענו לקריאתם ובאו למפגן התמיכה בהם והשתתפו בהעפת העפיפונים. אין ספק שזה מחמם את הלב לראות את עם ישראל במיטבו מתייצב כשצריכים אותו. ממועצת שדות נגב יצאו לבד שני אוטובוסים מלאים של נערים ועשרות משפחות שהגיעו עצמאית ברכביהם.