במסגרת פעילותו של המועדון החברתי לילדים ונוער עם צרכים מיוחדים, נערכה פעילות ייחודית לרגל ט"ו בשבט, בה נהנו הילדים מיצירה וסדנת שזירת פרחים.

במועצה האזורית שדות נגב פועל מועדון חברתי לילדים ובני נוער עם צרכים מיוחדים, המועדון נקרא 'מלאכי הנגב' והוא פועל בכל יום רביעי בשעות אחר הצהריים. את המועדון מפעילות בנות השירות הלאומי ומתנדבים מקרב בני הנוער ביישובים, כאשר בראשותו של המועדון עומדות ליאור כהן, תושבת המועצה ומייסדת המועדון ומעיין קסוקר, בת שירות לאומי בשדות נגב.

במסגרת פעילותו השנתית של המועדון, נהנים הילדים מפעילויות ייחודיות לרגל החגים במהלך השנה כולה. על כן, בשבוע האחרון נהנו הילדים מפעילות ייחודית לט"ו בשבט שכללה בין היתר פעילות יצירה אותה העבירה בת השירות הלאומי, מעיין קסוקר יחד עם המתנדבים ולאחר מכן, הדס אביטן העבירה לחניכים סדנת שזירת פרחים מושקעת, במהלכה הילדים יצרו זרים, צמידים וקשתות ולמדו כיצד ליצור מפרחים שלל יצירות.

הילדים ובני הנוער נהנו מאוד מהפעילות המיוחדת וציינו עד כמה פעילותו של המועדון מהנה ומסייעת להם, ועד כמה הם מצפים בכל שבוע שיגיע יום רביעי, שזו יום פעילותו של המועדון. המועדון נפתח לפני מספר חודשים ובמהלכם הוא גדל ומתפתח, כאשר מצטרפים אליו חניכים ומתנדבים שנהנים מזמן איכות יחד ומשילוב של הנאה וערכים והכול בניצוחה של מחלקת הילדים והנוער בשדות נגב.

"אני מאמין כי זהו אחד הפרויקטים החשובים ביותר שהוצאנו לפועל" ציין ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן והוסיף: "המועדון הזה הוא כמו נשמה יתרה, כאשר עובר עליך יום קשה, כל שאתה צריך זה להגיע לכאן ולשאוב כוחות מהחיוכים ומהשמחה של החניכים במועדון. אני שמח שניתנה לנו ההזדמנות לעשות מעשה כה גדול ומבורך ולהעניק לילדים ולבני הנוער האלה מסגרת חברתית בשעות אחר הצהריים. וכמובן, אני גאה מאוד לראות את בני הנוער הרבים שמתנדבים במועדון וממש מתרגשים לקראת כל פעילות של המועדון."