לפני זמן קצר נערכו בחירות למועצת הנוער במועצה האזורית שדות נגב. בני הנוער שנבחרו הכינו תוכנית עבודה מסודרת וביום שלישי האחרון הם נפגשו עם ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן והציגו אותה בפניו.

במועצה האזורית שדות נגב בחרו לפני כחודש בני ובנות הנוער מהיישובים את נציגים במועצת הנוער. במסגרת פעילותה של מועצת הנוער הם לוקחים חלק בפרויקטים מועצתיים וכן, אחראים על יצירת פעילות ופרויקטים שלהם. לאחר שערכו ישיבות ודיונים אודות פעילותה השנתית של מועצת הנוער, הם הזמינו את ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן, למפגש וזאת על מנת להציג בפניו את תוכניתם לשנה הקרובה.

ביום שלישי האחרון נערך המפגש בין ראש המועצה לבין חברי מועצת הנוער והשתתפו בו גם מנהל מחלקת החינוך, מוטי אדרי ומנהל מחלקת הילדים והנוער, יוני ממו. חברי מועצת הנוער פתחו בהצגת תוכנית העבודה שלהם אשר הביעה את רצינותם כלפי התפקיד שקיבלו על עצמם, הם ציינו את הפרויקטים המועצתיים בהם הם יקחו חלק כדוגמת ערב שרים וזוכרים בערב יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה. תוך הצגת תוכנית העבודה הם העלו קשיים ובעיות הקיימים בשטח ופנו אל ראש המועצה בבקשה למציאת פתרונות שיסייעו להם לקדם את תחום הנוער בפרט ותחום החינוך הבלתי פורמלי בכלל.

בהמשך הערב קיימו חברי מועצת הנוער שיח עם ראש המועצה ומנהל מחלקת החינוך אודות נושאים שונים בהם תפקידיהם של מנהיגי הציבור ועל חשיבותה של העשייה הציבורית לטובת קידום יוזמות ופרויקטים, אשר יטיבו עם התושבים.

"בפגישה שקיימתי עם חברי מועצת הנוער התרשמתי כי בני ובנות הנוער שלנו הינם מנהיגים מוכשרים ובעלי יכולות גבוהות ומופלאות במיוחד" ציין ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן והוסיף: "אני סמוך ובטוח כי בליווי צוות מחלקת הילדים והנוער שלנו יצליחו בני ובנות נוער רבים מהמועצה לפרוץ את תקרת הזכוכית ולהביא לשינויים רבים לא רק באזור שלנו אלא במדינה כולה."