במסגרת פעילותו של מרכז 'חוש"ן' במועצה האזורית שדות נגב, למדו מבקרי המרכז חוג אומנות בהנחייתה של ססיליה גלירדו ובחודשיים האחרונים הם עבדו על תערוכה המציגה את התוצרים של עבודתם הקשה, במסגרת ערב סיכום שנת 2017 שהתקיים לפני כשבוע הציגו הוותיקים את פרי יצירתם.

במועצה האזורית שדות נגב פועל מרכז חוש"ן (חברתי ותיקי שדות נגב) אשר מעניק למבקריו פעילות חברתית וחווייתית במהלך השנה כולה ומופעל על ידי חברת משמרות. כמו כן, במרכז פועלים חוגים בתחומים שונים ואחד מהם הוא חוג אומנות אותו מנחה האומנית ססיליה גלירדו. בחודשיים האחרונים עבדו משתתפי חוג האומנות על הקמתה של תערוכה אשר תוצב בהיכל התרבות של המועצה והמבקרים השונים יוכלו להתרשם ממנה.

בערב סיכום השנה שנערך בהיכל התרבות במועצה האזורית שדות נגב לפני כשבוע, הוצגה התערוכה לראשונה והתושבים שהגיעו ציינו את התרשמותם מהתוצרים ואת הרמה הגבוהה שלהם. בתערוכה הוצגו תמונות, פסלים ויצירות שונות שהכינו ותיקי שדות נגב מחומרים ממוחזרים ובסיוע צוות המרכז, אשר מלווה אותם במסירות כל השנה. הוותיקים ביקרו בתערוכה והם גאים בה עד מאוד, שכן רמת האומנות שמוצגת בה הינה גבוהה ומרשימה במיוחד.

"אנו רואים חשיבות גדולה בהצגתה של אומנות מקומית, כאשר חיפשנו תערוכה לערב זה מיד התחלנו לחפש בקרב המועדונים החברתיים שפועלים במועצה וזאת כדי לתת במה לתושבים שלנו" ציין ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן והוסיף: "התערוכה מדהימה והרמה המוצגת בה גבוהה מאוד. אני גאה מאוד במבקרי מרכז חוש"ן שעמלו רבות על התוצרים ואכן, עבודתם נושאת פרי. אני רוצה להודות לחברת משמרות ולצוות המרכז אשר מלווה את המבקרים במסירות, בחום ובאהבה גדולה לצד מקצועיות, יישר כוח, אתם עושים עבודת קודש."