במועצה האזורית שדות נגב ציינו את סיומה של שנת 2017 בערב סיכום שנה רב משתתפים בהיכל התרבות במועצה, אשר עסק בתחומי ההנדסה והתשתיות. בסיומו של הערב הופיע הזמר דני סנדרסון.

עם סיומה של שנת 2017, התכנסו תושבים רבים מהמועצה האזורית שדות נגב לערב המסכם את פעילותה של המועצה במהלך השנה האחרונה, כאשר הדגש הושם על תחומי הבינוי והתשתיות. ראש המועצה מנה אוסף נכבד מהפרויקטים שביצעה המועצה בשנה האחרונה וכן, הציג סרטון קצר הממחיש את העבודות בתמונות. עם סיומו של ערב סיכום השנה עלה לבימת היכל התרבות הזמר דני סנדרסון והרקיד את כל היושבים בקהל.

את הערב פתח ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן, שסיפר לקהל על הפרויקטים השונים אותם ביצעו עובדי המועצה הן בתחום התשתיות והן בתחומים נוספים כדוגמת, קהילה, חינוך ועוד. במהלך נאומו הוא הציג סרטון קצר שנתן טעימה קטנה מהפרויקטים שבוצעו בשנת 2017 ביישובי המועצה, בהם שדרוג התשתיות ביישובי העוטף והעורף בהיקף של כ-45 מיליון ₪, הקמת כיכרות בכביש 2444, בכניסות לאזור התעשייה שדות נגב בהיקף של למעלה מ-10 מיליון ₪, הקמת טיילת מוארת והרחבת הכביש מצומת זמרת ועד למושב שוקדה בעלות של למעלה מ-10 מיליון ₪ ושדרוג תשתיות באזור התעשייה שדות נגב בעלות הנאמדת בכ-5 מיליון ₪.

כמו כן, במועצה נפרדו מעובדים אשר פרשו בשנה האחרונה לגמלאות או סיימו את עבודתם במועצה בטקס קצר בו ציינו את תחומי עבודתו של כל אחד מהפורשים וראש המועצה, תמיר עידאן ומזכירת המועצה, נורית כהן חדאד העניקו שי ואמרו מילות תודה לעובדים. לאחר מכן, כחלק ממסורת טקס סיכום השנה, העניק ראש המועצה תעודת מחלקה מצטיינת, כאשר השנה זכתה מחלקת התחבורה באות המחלקה המצטיינת בשדות נגב, אשר כלל עובדיה הפגינו וממשיכים להפגין מקצועיות בעבודתם לצד רגישות לילדים ולכל התושבים המשתמשים בהסעות.

עם סיומו של ערב סיכום השנה עלה לבימת ההיכל הזמר דני סנדרסון עם להקתו להופעה מדהימה אשר הרקידה את כל הקהל במשך למעלה משעה. כלל התושבים ציינו את התרשמותם מפעילותה של המועצה בשנים האחרונות בכלל ובשנת 2017 בפרט וכן, ציינו את התלהבותם מההופעה בסוף הערב.

"אני גאה לעמוד בראשותה של מועצה שאלו הם העובדים בה ואלו הם התושבים שלה." ציין ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן והוסיף: "אנו מסכמים היום שנת פעילות נוספת, שנה של הצלחות וגיוס משאבים רבים לטובת קידום השירות ומתן שירות מיטבי ואיכותי לתושבי שדות נגב. אנו נמשיך ונפעל למען התושבים ולטובת קידום פרויקטים בכל התחומים גם בשנה הבאה."