במועצה האזורית שדות נגב חנכו השבוע ממ"ד במועדון המייסדים במושב שרשרת, המועדון פועל למעלה מ-4 השנים ולאחרונה הקימו למבנה ממ"ד על מנת שהמקום יוכל לשמשם גם בעת חירום.

במועצה האזורית שדות נגב פועל כבר למעלה מארבע שנים מועדון מייסדים, זהו מועדון חברתי אליו מגיעים תושבים ותיקים מיישובי האזור ובו הם נהנים מבילוי חברתי ופעילויות שונות בניהולו של מאיר זגזג, העושה זאת באהבה ובמסירות. עד לאחרונה לא יכלו חברי המועדון להיפגש בו בעיתות חירום שכן לא היה בו ממ"ד, השבוע הם חנכו יחד עם ראש המועצה  האזורית שדות נגב, תמיר עידאן, את הממ"ד וקבעו בו מזוזה.

בעת קביעת המזוזה נשאו חברי המועדון תפילה יחד עם ראש המועצה, שהממ"ד אותו הם בנו ישמש אותם רק בזמני שלום. המטרה להקמתו של הממ"ד היא לאפשר לחברי המועדון להפעיל את המקום גם בשעות חירום, שכן אלו הם זמנים קריטיים בהם חברי המועדון זקוקים לפעילות זו יותר מתמיד. על כן, פעלה המועצה לגיוס התקציבים והמשאבים לטובת הקמתו של הממ"ד אשר נחנך השבוע.

"אני רואה חשיבות גדולה לבנייתו של הממ"ד במועדון המייסדים" ציין ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן והוסיף: "במהלך מבצע 'צוק איתן' הבנו את החשיבות בהקמתו של ממ"ד דווקא במועדונים חברתיים ובמקומות המעניקים שירות לאוכלוסיית המועצה, על כן דאגנו לגיוס כלל המשאבים להקמתו של הממ"ד ובע"ה שנזכה להשתמש בו רק בזמני שלום."