בפגישת עבודה חשובה ומשמעותית לאזור כולו, ראש המועצה האזורית שדות נגב תמיר עידאן, דן עם ראש הממשלה על מספר נושאים חשובים כאשר הבוער שבהם הוא הקמת יישוב חדש בעוטף עזה, בשטחי שדות נגב.

באחרונה פועל ראש המועצה האזורית שדות נגב להקמתו של יישוב חדש בשדות נגב בעוטף עזה שיהווה תמונת ניצחון אזרחית, על מנת לקדם את הנושא ולהביא לסגירת הקצוות האחרונים טרם ההצבעה על החלטת הממשלה בעניין, נפגש השבוע ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן עם ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו.

בפגישת העבודה ביניהם הם דנו במספר נושאים כאשר העיקרי שבהם הוא הקמת היישוב החדש. ראש הממשלה ציין עד כמה חשובה תמונת הניצחון הזו לחוסן של תושבי ישראל בכלל ותושבי עוטף עזה בפרט, הוא הוסיף כי תושבי האזור תמיד נמצאים במחשבותיו וזאת מתוך הבנה והערכה גדולה למעשה הציוני שהם עושים בגידול משפחות וילדים ביישובי עוטף עזה.

עידאן ציין בפגישתו עם ראש הממשלה עד כמה תושבי שדות נגב תומכים ומחזקים את ידיו בעיקר בתקופה זו, בה מתמודד ראש הממשלה עם אתגרים מבית ומחוץ. הוא הוסיף כי תושבי שדות נגב מעריכים את עמידתו האיתנה של רוה"מ בכל האתגרים ומאחלים לו שיעבור את התקופה המאתגרת במהירות וימשיך את העשייה החיובית לטובת המדינה והעם.

עוד בפגישת העבודה דנו השניים בתחום החקלאות, אשר יקר ללב שניהם. עידאן ציין בפני ראש הממשלה כי ישנן גזירות שונות המוטלות על החקלאים בישראל חדשות לבקרים וכי יש צורך בהקמת ועדה אשר תבחן את תחום זה ותביא לשינוי ולשיפור, שכן החקלאות בישראל היא החזון הציוני ויש לשמור עליה מכל משמר. ראש הממשלה, אשר רואה חשיבות בקיום חקלאות מסורתית ומתקדמת בכל רחבי הארץ ובעיקר באזורי הגבול כמו עוטף עזה וגבול לבנון, ציין כי הוא יפעל לטובת קידום החקלאות בישראל כולה ובאזורי הגבול בפרט.

"הקמת יישוב חדש בעוטף עזה זוהי בשורה גדולה, אני שמח להיווכח כי ראש הממשלה וצוות משרדו מגוייסים יחד איתנו לטובת העניין ויחד, נביא תמונת ניצחון אזרחית משמעותית לאזור" ציין ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן והוסיף: "בפגישתי עם רוה"מ דנו בקידום נושאים שונים, לשמחתי אנו רואים עין בעין את חשיבותה של החקלאות לטובת השמירה על הציונות וההתיישבות באזור ובכוחות משותפים אני בטוח שנצליח לקדם ולהביא להמשך הפיתוח באזור בכל התחומים."