דודו טרבלסי, תושב מושב שרשרת במועצה האזורית שדות נגב, התגייס לצה"ל לפני מס' שנים ומאז הוא משרת באוגדת עזה בבסיס רעים. במסגרת שירותו הצבאי, הוא מקבל משימות שונות בתחומים מגוונים ממפקדי הבסיס והוא ממלא אותם ומוודא כי הן נעשו בצורה הטובה ביותר. השבוע, בטקס מרגש במיוחד באוגדת עזה, אשר בו לקחו חלק בני משפחתו של דודו, חיילים רבים ומתנדבי סניף שדות נגב ב'יחד למען החייל', העניק ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן, דרגת סמל ראשון לדודו טרבלסי.

במהלך הטקס נשאו מפקדיו של דודו דברים וסיפרו על כוח הרצון של דודו ועל החיוך שמלווה אותו, הם ציינו כי הם מבצעים את המשימות שהוא מקבל על עצמו על הצד הטוב ביותר וכי הוא דואג תמיד לבצע את המשימה עד סופה. החיילים המשרתים עם דודו ציינו כיצד הוא מסייע להם במשימותיהם והוסיפו כי החיוך שנסוך על פניו במהלך כל היום מדביק גם אותם ומסייע בהעלאת המורל בבסיס.

תמיר עידאן, ראש המועצה האזורית שדות נגב, אשר העניק לדודו את הדרגות סיפר בטקס: "אני גאה בדודו על כך שהגיע לדרגת סמל ראשון, זהו רגע מרגש במיוחד בשבילי, שכן אני מכיר את דודו מאז שהיה ילד קטן. כוח הרצון וההתמדה של דודו הם מופת לכולנו, ההתעקשות שלו להתגייס לצה"ל ולשרת במקום בו הוא יביא תועלת לסובבים אותו מדהימים בעיניי, הוא לא עושה לעצמו הנחות או וויתורים ומתעקש להגיע לבסיס בכל יום ולבצע את המשימות שהוא מקבל עד סופן. בעיניי, דודו צריך להיות מודל לחיקוי לכל אחד מהחיילים שלנו, הנחישות שלו והחיוך המלווה אותה, היא החוסן והמורל האמיתי והחשוב ביותר לחיילינו."