התזמורת האנדלוסית ירושלים יחד עם הזמרים עידן עמדי וגלעד יחיא, הגיעה להופעה מרטיטת לב בהיכל התרבות של שדות נגב. לרגל הימים הנוראים הם שרו ופייטו מזמורי סליחות שונים יחד עם הקהל שהצטרף אליהם לשירה ולתפילה.

במסגרת הפעילות של מחלקת התרבות במועצה האזורית שדות נגב התקיימה השבוע הופעה של התזמורת האנדלוסית ירושלים יחד עם הזמרים עידן עמדי וגלעד יחיא וסולן הלהקה, משה לוק. יחד, הם שרו מזמורים ופיוטים מן הסליחות במנגינות שונות המוכרות.

להופעה הגיעו מאות מתושבי המועצה, אשר הצטרפו אליהם לשירה ולפיוט ונהנו מערב שכולו תשובה ותפילה לקראת הימים הנוראים, ראש השנה ויום הכיפורים. ערב סליחות עם התזמורת האנדלוסית הפך להיות מסורת במועצה האזורית שדות נגב והתושבים מצביעים ברגליים בכל שנה ומגיעים ליהנות מערב המשלב תפילה ושירה.

שמעון וקנין, מנהל מחלקת התרבות במועצה האזורית שדות נגב ציין: "היה ערב נפלא, השירה האדירה של הסליחות של התזמורת האנדלוסית יחד עם קהל התושבים שהצטרפו אליהם, בהחלט חיממה את הלב והכינה את כולנו לקראת ראש השנה ויום הכיפורים הקרבים. אני רוצה להודות לכל מי שסייע בהפקת הערב וכן, לאגף לתרבות יהודית במשרד החינוך, אשר הינם שותפי אמת של המועצה בכל הארועים שאנו מקיימים במהלך השנה כולה."