יחידת ההתנדבות בשדות נגב, אשר פועלת תחת המחלקה לשירותים חברתיים, השיקה השבוע פרויקט חדש 'התנדבות משפחות'. במסגרת הפרויקט מוזמנות משפחות מיישובי המועצה להתנדב יחד כקבוצה בגמ"ח 'אורות של חסד' הנמצא בסמוך למועצה. המשפחות ימיינו ויארזו קופסאות של מצרכי מזון אשר ישלחו למשפחות נזקקות ובכך ילמדו את ילדיהם לערכי העזרה לזולת והחסד וכן, המשפחות יהנו מזמן איכות מיוחד ומהיכרות עם משפחות נוספות מיישובי המועצה.

"הפרויקט המיוחד הזה נותן כל כך הרבה למשתתפים בו" ציין מנהל המחלקה לשירותים חברתיים, נח אלמסי והוסיף: "זוהי זכות של ממש לקחת חלק בפרויקט בו אתה זוכה לתת יחד עם המשפחה שלך ולחנך את ילדיך לעזרה לזולת ולחסד הלכה למעשה".

ביחידת ההתנדבות של שדות נגב כבר ארגנו ארבעה מפגשים ראשונים של הפרויקט ושם מבטיחים כי במידה והפרויקט יתפוס תאוצה, הם ירחיבו אותו. השבוע, ביום רביעי התקיים המפגש הראשון של הפרויקט, אליו הגיעו משפחות רבות, ביישובי המועצה השונים ויחד הם ארזו מצרכי מזון לנזקקים. המשפחות מספרות על חווייה ייחודית אשר יש בה סיפוק גדול.

"מדהים היה לראות את המשפחות מתנדבות יחד" ציין ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן והוסיף: "אני מאמין שבעשיית טוב ובמעשי נתינה וחסד יש סיפוק רב וחשוב מאוד להעביר גם לדור הבא תחושות אלה ואת הרצון והנכונות לסייע לקהילה ולהיות מעורבים."