בתקופה האחרונה מנהל ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן, מאבק עיקש במטרה להסדיר את כביש 2444 מצומת מושב שרשרת לכיוון אזור התעשייה שדות נגב, בו מתרחשות תאונות דרכים חדשות לבקרים, עקב בעיית בשדיה ראייה. לפני מספר חודשים אישרו במשרד התחבורה את תקצובן של בניית שתי כיכרות בכביש זה, העבודות אושרו לביצוע מיידי והשבוע נתלו השלטים המודיעים על תחילתן הקרובה של העבודות.

תמיר עידאן, שהתוודע עוד עם היותו תושב לסכנה בנסיעה בצומת זה, הבטיח לתושבי היישובים באזור כי הוא לא יפסיק את מאבקו עד למציאת פתרון הולם שיביא קץ לסכנה שאורב בחובו הצומת. ואכן, לאחר שניהל מאבק והעלה את המודעות לסכנה בקרב משרד ראש הממשלה, משרד התחבורה וחברת נתיבי ישראל, הוא הצליח להביא לאישור תקציב לבניית מעגלי תנועה בצומת, שיפתרו את בעיית שדה הראיה ויאפשרו לתושבי הסביבה לנסוע בבטחה וכן, לשדרוג הכביש כולו ולהקמת מדרכה ותאורה לאורך כל הכביש, לטובת הולכי הרגל. תכניות אלה אושרו, על אף שאינן עומדות בסטנדרטים של משרד התחבורה וזאת בשל הבנת החשיבות שבביצוע העבודות בהקדם האפשרי.

"בשבועות הקרובים יחלו העבודות בכביש 2444 ויוקמו שתי כיכרות, אשר יבטיחו כי לנהגים שדה ראייה טוב יותר" ציין ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן והוסיף: "נאבקתי על הקמת כיכרות אלה במשך זמן רב ואני שמח כי סוף סוף התכנון יוצא אל הפועל ואני מאמין כי כיכרות אלה יביאו לשמירה על חייהם של נהגים ונוסעים רבים. חשוב לציין כי עם פנייתנו הראשונית לשר התחבורה, הוא שלח לכאן את צוות משרדו לסיור בצומת והם הבינו את חשיבות הסדרת הצומת ואת הסכנה הקיימת ופעלו יחד איתנו למציאת וקידום פתרון. אני רוצה להודות לשר התחבורה, חה"כ ישראל כץ, על פעילותו למען השמירה על ביטחונם של תושבי שדות נגב, בכבישים. אני מבקש מהנהגים להוסיף ולשמור על משנה זהירות בנסיעתכם בצומת שרשרת דרום עד לסיום בניית הכיכר, שמרו על עצמכם."